Survivor All Star’da Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı! Kadın – erkek karşılıklı yarışmalar başlayacak

Survivor All Star’da son elenen yarışmacı Yaman Keleş olmuştu. Acun Ilıcalı birleşme haftasına girildiğini açıklayarak yeni kuralları sıradı. Pazar günü dokunulmazlık oyunu yayınlanmayacağı için Acun Ilıcalı bu bölümde iki dokunulmazlık birden olacacağını söyledi. Birleşme partisinden önce çekilen sonra, partiden sonra çekileni önce yayınlacağını belirtti. Ilıcalı, yarışmacılara şu ifadeleri kullandı:

Çift oyun uygulamamız bu hafta itibariyle sona erdi. Sizin oyun oynama sayınızı belirli ölçüde azaltacağız. Artık sayınız azaldı o yüzden de düellolarda olsun, oyunlarda olsun oynama sayınızı azaltmamız gerekiyordu bir kere bunun açıklamasını yapmam lazım.

Bu hafta değil ama yakında kadın erkek karşılıklı yarışmaya başlayacaksınız. Bu konuyu Survivor kadınlarına sorduk. İştahla erkeklerle yarışmak istiyoruz dediler. Onlarla mücadele etmek istiyoruz dediler. Öncelikle o sohbetteki bu istek, bu arzu Survivor’ın tarihine kadınların ne kadar büyük bir şekilde damga vurduğunun ispatıdır.

Bütün kadınlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bundan sonra artık düellolarda arkadaşlar kadın erkek karşılıklı mücadele edebileceksiniz. Bu hafta kadın elemesi olacak sonra erkek elemesi olacak fakat daha sonraki zamanda kadın erkek düelloya çıkabilecek.  Adaylar kadın veya erkek olabilecek. Oyunlarda kadın erkek mücadelesi de daha ilerki bir zamanda olacak. Düellolarla bu mücadeleyi seyredeceğiz daha sonra oyunlara da sayı azaldıkça yansıyabilir.

BAYRAK YARIŞMASINDA DEĞİŞİKLİK

Murat Ceylan artık bayrak yarışmasının olmayacağını söyledi. Ceylan, oyun sırasında 8’e geldiğinde başlayan bayrak yarışının olmayacacağını ancak skor 11-11’e gelirse yarışmayacıların bayrak mücadelesine çıkacağını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x